IR Darbnīca virtuāli: Novērtēšanas un attīstības pārrunas virtuālajā vidē

Kad: 30. aprīlī
Kur: Tiešsaistē
Plāns: 90 min + 30 min pauze + 90 min
Dalības maksa: 60 eiro

PIETEIKTIES

Attīstības un novērtēšanas pārrunas bieži vien gan vadītājam, gan darbiniekam ir emocionāli jūtīgs brīdis, kad atklāti tiek pateiktas daudzas sen krātas lietas. Kad šāda saruna notiek virtuālajā vidē, izaicinājums ir vēl lielāks. Parādās bažas un trauksme, ka var darbinieku aizskart, nepratīsim pietiekami atbalstīt un tikt galā ar darbinieka un savām emocijām.
Turklāt vēl tās visas tehnoloģiju lietas, kas bieži vien sabojā sarunu vissvarīgākajā brīdī…

Šajā tiešsaistes darbnīcā par to, kā praktiski vadīt šādu sarunu. Aicinām darbnīcās piedalīties kopā ar bērniem, jo viņi šobrīd ienāk arī mūsu darba dzīvē.

Darbnīcas tēmas:

  • Kas ir attīstības pārrunas, ko tās dod un kā praktizēt?
  • Sagatavošanās pārrunām, ņemot vērā virtuālās vides specifiku.
  • Sarunas struktūra un tēmas.
  • Sarunas struktūras piemēri.
  • Kurš runā vairāk un kā veicināt darbinieka iesaisti un patstāvīgu domāšanu?
  • Kas tajā brīdī notiek smadzenēs? Kā rīkoties un reaģēt?
  • Vienošanās par jauniem mērķiem darba izpildē un attīstībā. Kā saprast, ko attīstīt?
  • Kā mērīt progresu un panākumus? Vai viss ir izmērāms?

Darbnīca piemērota uzņēmumu un nodaļu vadītājiem, kā arī personāla vadītājiem, kuri vēlas ieviest vai uzturēt attīstības un novērtēšanas pārrunas pat attālināta darba apstākļos.

PIETEIKTIES

Katrīna Ošleja ir uzņēmēja ar 19 gadu pieredzi, vadības koučs, supervizors, līderības trenere un arī psihoterapeite. Viņa strādā ar daudziem Latvijas lielākajiem uzņēmumiem – gan individuāli ar vadītājiem, gan komandām, gan uzņēmēju grupām. Katrīna ir ieguvusi Starptautiskās kouču federācijas profesionālās akreditācijas PCC (Professional Certified Coach) līmeni un sasniegusi vairāk kā 1700 koučinga prakses stundu pieredzi. Darbnīcas vadītāja strādā arī ar grupām un komandām dažādos formātos – supervīzijās, koučingā, kā arī moderē komandu darbu, lai veicinātu dažādu biznesa mērķus sasniegšanu. Viena no metodēm, ko viņa izmanto ir LEGO® SERIOUS PLAY®. Katrīna ir apguvusi Kognitīvi biheiviorālo psihoterapiju un strādā arī kā terapeits. Dažkārt terapijas laukā apgūtais ir noderīgs, strādājot ar organizācijām un otrādi, tādēļ Katrīna labprāt dalās ar savu pieredzi terapeitisko pieeju izmantošanā organizācijās. Katrīna ir ieguvusi Maģistra grādu organizāciju psiholoģijā un Maģistra grādu filozofijā – abus Latvijas Universitātē. Katrīnas viedoklis par personāla vadības un darba tirgus jautājumiem ir augstu novērtēts un bieži tiek atspoguļots sabiedriskajos medijos.

PIETEIKTIES

Darbnīcas dalības maksa 60 EUR (ar PVN).
Žurnāla “Ir Nauda” gada abonenti darbnīcām saņem 20% atlaidi. Atlaides nesummējas. Lai kļūtu par abonentu, apmeklē žurnāla “Ir Nauda” mājaslapu internetā, raksti uz abonesana@ir.lv vai zvani – 27734907.

Pirms darbnīcas norises dalībnieki e-pastā saņems saiti uz mācību vietu virtuālajā vidē.
Tiks izmantota ZOOM platforma. Var instalēt ZOOM aplikāciju, bet tas nav obligāti.

Lai piedalītos darbnīcā, jābūt samaksātam dalības rēķinam. Gadījumā, ja Jūsu uzņēmuma rēķinu apmaksas kārtība to nevar nodrošināt, nepieciešama garantijas vēstule. Gadījumā, ja rēķinu apmaksājat 1-2 dienas pirms darbnīcas norises, lūdzu, atsūtiet maksājuma uzdevumu uz notikumi@ir.lv.

PIETEIKTIES