Ko redzēt sarunu festivālā ‘Lampa’

Katrīna Ošleja, līderības trenere un personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma “Talentor Latvia” partnere. “Lampā” apmeklēs diskusijas par sabiedrībā pretrunīgām tēmām:

  1. Sieviešu stendaps drosmei. Par drosmi novecot, audzēt spalvas tur, kur tās ir dabiski paredzētas, nekrāsot matus, par drosmi strādāt, pat ja esi jaunā māmiņa, par drosmi raudāt, pat ja esi vīrietis.
  1. Saruna “Seksualitāte un homofobija”. Seksologs Arturs Šulcs par seksualitāti – kā tās nospiešana iedarbojas uz cilvēku, no kurienes īsti rodas homofobija, un ko tas zvērs ēd.
  1. Pienākums neciest klusu. Evija Unāma par drosmi atklāt savu izmisuma zonu, lai mainītu sistēmu. Latvijas Radio analītisko raidījumu producente Evija Unāma ceļ gaismā personīgu sāpju stāstu, lai mainītu nejēdzības paliatīvās aprūpes sistēmā Latvijā un nodrošinātu iespējas cilvēku dzīves izskaņā nomirt cieņpilni.
  1. Diskusija “Eitanāzija. Par. Pret. Alternatīvas?”. Vai eitanāzija ir cieņpilna nāve? Kādas ir cieņpilnas nāves alternatīvas nedziedināmi slimiem cilvēkiem?
  1. Drosmīga saruna “Tehnoloģijas mūsu guļamistabā 2.0.”.Lai gan sekss jau sen nav tabu tēma, daudzi cilvēki par to vairās runāt. Diskusija par cilvēku seksualitātes un tehnoloģiju mijiedarbību.