Pakalpojumi

Koučings

Koučings palīdz attīstīt līdera kompetences, mainīt nevēlamu uzvedību, pieņemt izsvērtus lēmumus, sasniegt mērķus, kā arī saprast un apzināties sevi un savas vajadzības.

Uzzini vairāk

Mācības vadītājiem

Vadu mācības jau vairāk nekā 15 gadu un specializējos tajās vadības tēmās, kas saistītas ar cilvēku vadību un attīstību. Uzskatu, ka efektīvākais veids, kā apgūt jaunas prasmes, ir likt tās lietā, eksperimentēt un izmēģināt, no kļūdām tiecoties uz izcilību.

Uzzini vairāk

Mentorings un supervīzijas

Jebkuram koučam ir nepieciešamas regulāras supervīzijas un mentorings, lai uzturētu prasmes profesijas prasībām atbilstošā līmenī un veidotu veselīgas attiecības ar klientiem.

Uzzini vairāk

Vadītāju spēka grupas

Vadītāju spēka grupa apvieno līdzīga izmēra uzņēmumu vadītājus no dažādām nozarēm. Dalībnieki stingri konfidenciālos apstākļos stāsta par sarežģītām darba un personīgajām situācijām, analizē un reflektē par tām, atbalsta viens otru un kopīgi meklē idejas risinājumiem.

Uzzini vairāk

Psihoterapija

Psihoterapija atšķirībā no koučinga palīdz pārstrādāt traumatisku pagātnes pieredzi, kas dažkārt traucē pilnvērtīgai dzīvei tagadnē.

Uzzini vairāk