Pieredze

Uzņēmējdarbība

Uzņēmējdarbība

Katrīna ir guvusi vērā ņemamu pieredzi uzņēmējdarbībā un izmanto šīs zināšanas, strādājot ar vadītājiem un biznesa organizācijām. Viņa savulaik ir dibinājusi un vadījusi divus veiksmīgus personāla vadības konsultāciju uzņēmumus, kā arī strādājusi starptautiska personāla atlases uzņēmuma padomē.

Izglītība

Izglītība

Katrīna ir ieguvusi maģistra grādu organizāciju psiholoģijā un maģistra grādu filozofijā – abus Latvijas Universitātē. Pabeigusi neskaitāmus kursus un mācību programmas koučingā, tostarp mācījusies Londonā pie Mailsa Daunija (Miles Downey), kuru uzskata par vienu no Apvienotās Karalistes ievērojamākajiem koučiem. Katrīna ir arī pabeigusi četru gadu mācību kursu kognitīvi biheiviorālajā terapijā, studējusi shēmu terapiju, sistēmiskos sakārtojumus, neirozinātnes pamatus un komandas koučingu. Viņa ir saņēmusi profesionālās akreditācijas PCC (Professional Certified Coach) līmeni, kas apliecina vismaz 750 stundu koučinga sesiju darbu un atbilstību Starptautiskās kouču federācijas (ICF, International Coach Federation) profesionālajiem standartiem.

Citas aktivitātes

Citas aktivitātes

Katrīna ir aktīva vairāku sabiedrisku organizāciju biedre: viņa ilgu laiku aktīvi darbojusies Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas (LPVA) valdē, joprojām ir Latvijas Personāla atlases asociācijas un Starptautiskās kouču federācijas Latvijas nodaļas (ICF Latvia) valdes locekle. No 2015. līdz 2017. gadam Katrīna bija ICF Latvia prezidente.

Cilvēks nevar dzīvot, neuzdodot jautājumus par savu dzīvi: kas ir drosme, mīlestība, panākumi, kas ir labs līderis, kas ir labs cilvēks, māte vai tēvs… Izcilība ir nevis spēja gūt lielāku peļņu, godalgu vai amatu, bet gan prasme pazīt sevi.

— iedvesmojoties no Luka Brisona (Luc Brisson)

 • Agris Kvēders

  Agris Kvēders

  IT profesionālis, inovāciju un izstrādes projektu vadītājs,
  Accenture filiāle Latvijā

  “Koučings ir atslēga pašam uz sevi. Vispareizākie risinājumi ir paša atrastie, un koučings palīdz tos ieraudzīt.
  Vairākās haotiskās, nekontrolējamās darba situācijās koučings man palīdzēja atrast pavedienus, kas veda pie atrisinājuma. Dažos gadījumos risinājumi bija pat radošāki, daudzpusīgāki, bagātīgāki, nekā likās sākumā. Paldies koučingam un paldies pašam sev!”

 • Aiga Veckalne

  Aiga Veckalne

  Valodas eksperte, uzņēmēja

  “Katrīna ir viens no visiedvesmojošākajiem, harismātiskākajiem, kompetentākajiem, empātiskākajiem un inteliģentākajiem cilvēkiem, kādu esmu satikusi, un es ļoti novērtēju mūsu draudzību. Apbrīnoju viņas nekad neizsīkstošo vēlmi mācīties un spēju būt labākajai it visā, ko viņa dara. Katrīnas koučinga sesijas ir produktīvas un iedvesmojošas, savukārt viņas lekcijas – interesantas un noderīgas.”

 • Edgars Šacs

  Edgars Šacs

  Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) drošības daļas vadītājs

  “Katrīna ir ļoti profesionāla individuālajā koučingā. Biju ļoti priecīgs par iespēju pārvērtēt savu personisko redzējumu par ikdienas situācijām, kas radīja labākas iespējas klientiem. Paldies Tev, Katrīna, par visu vērtīgo, ko sniedzi man sesijās!”

Uzzināt par sadarbību