• Imants Zudāns

  Izpilddirektors, Molport

  Piedaloties CEO supervīzijas grupā, ko vadīja Katrīna, es biju pārsteigts par to, cik līdzīgas problēmas mēs visi sastopam, neraugoties uz atšķirīgām nozarēm un uzņēmumu lielumu. Katrīna piemēroja dažādas metodes, kas palīdzēja mums iztirzāt aktuālās tēmas. Viņas unikālais skatījums uz problēmām deva diskusijām papildu vērtību. Man bija īpaši vērtīgi mācīties no Katrīnas, kā izvēlēties piemērotu diskusijas formātu atbilstoši tēmai – šī prasme nāks par labu efektīvākai diskusiju vadīšanai manā uzņēmumā.

  Mani patīkami pārsteidza, kā Katrīna iedziļinās problēmās, identificējot ne tikai simptomus, bet arī pašus cēloņus. Gan viņa, gan pārējie dalībnieki bija ļoti profesionāli.

  Kā CEO bez iepriekšējas līdzīga darba pieredzes, man bija ļoti noderīgi piedalīties grupā, jo lielākā daļa dalībnieku bija no lielākiem uzņēmumiem. Tas ļāva man iegūt ieskatu lielāku uzņēmumu vadībā un uzzināt, ar kādiem jautājumiem saskaras to vadītāji.

  Šī pieredze bija ārkārtīgi vērtīga, un es noteikti ieteiktu šo programmu citiem CEO, kas vēlas paplašināt savas perspektīvas un uzlabot vadības prasmes.

 • Mārtiņš Štrauss

  Uzņēmējs, LIMENI.LV

  Mums apkārt ir kolēģi, draugi, paziņas ar dažādiem raksturiem un komunikācijas prasmēm. Sarunā ikviens vārds ir saistīts ar mūsu domām, emocijām un uzvedību. Tas tūkstoškārt pierāda ikviena vārda spēku un neiedomājamu ietekmi. Atceros vienu nodarbību kurā aplīmējām dalībnieci ar vārdiem, kā mēs viņu redzam – viņa bija pārsteigta par rezultātu! Mēdz pat teikt, ka vārdi ir dzīvi, tie spēj augt, mainīties un ietekmēt pasauli daudz dažādos veidos. Paldies Katrīnai, viņa manā ābecē ir kā satura rādītājs. Iesaku! Lai viss līmenī!

 • Kristīne Grapmane

  Izpilddirektore, Stenders

  Varu ieteikt citiem. Divas iepriekšējās vadītāju grupu supervīziju sezonas man bija ļoti vērtīgas pašattīstībā – gan kā vadītājai, gan personīgi. Paldies par to! Viena no prasmēm, ko attīstīju sevī, bija spēja klausīties un dzirdēt, saprast vs pozīcijai: uztvert kā pārmetumu un jau domāt kā argumentēt.

 • Laura Pļavniece

  Personāla vadītāja, TV3 Group

  Būt daļai no vadības supervīzijas sesijām ar citiem augstākā līmeņa vadītājiem un biznesa īpašniekiem ir bijis izcilas pieredzes pilna. Šī pieredze deva iespēju plašāk paskatīties uz situācijām, kas saistītas ar darbu. Dažādo perspektīvu iegūšana un plašāka skatupunkta attīstīšana ir tas, ko novērtēju un kas ir veicinājis manu personīgo un profesionālo izaugsmi. Noteikti ir jāuzteic Katrīnas radītā drošā vide, viņas profesionalitāte, kas nodrošināja, ka katra sesija bija ar pievienoto vērtību. No visas sirds iesaku šo kursu visiem, kas vēlas paplašināt vadības prasmes un iegūt plašāku skatījumu uz situācijām, ar kurām sakaramies katru dienu kā vadītāji.

 • Dace Krapāne

  Darba drošības nodaļas vadītāja, Putnu fabrika Ķekava

  Tā ir brīnišķīga iespēja savu personību, profesionalitāti un ikdienas izaicinājumus “piezūmot” un izpētīt tuvplānā. Turklāt – caur dažādām pieredzēm. Katrīna tik precīzi spēj formulēt esenci, kas ne vienmēr pašam ir tīkama, bet vērtīga gan. Šīs sesijas pieredzēju kā “mazos svētkus” – iedvesmojoši un motivējoši! Kopā gūtas jaunas atziņas un instrumenti darba un privātai ikdienai! Paldies!

 • Līga Merwina

  Vadošā partnere, ZAB Ellex Kļaviņš

  Dalība Katrīnas līderības grupās man primāri dod divas lietas – 1) iespēju veltīt konkrētu laika nogriezni reflektējot par situācijām, uz kurām ikdienā nesanāk paskatīties plašākā perspektīvā, it kā atkāpjoties soli atpakaļ, un 2) iespēju nepastarpināti dzirdēt citu vadītāju pieredzi, jo beigu beigās, lai arī pārstāvam dažādas industrijas, tomēr izaicinājumi visiem ir ļoti līdzīgi.

 • Evita Kalmane-Pivkina

  Evita Kalmane-Pivkina

  Partneru vadītāja, “Tieto Latvia”

  “Pirmkārt, paldies tev, ka esi! Tu spēji iedvesmot un motivēt, un atbalstīt, kad tas visvairāk bija nepieciešams.

  Paldies par manām pārvērtībām pagājušajā gadā, kas man pašai bija ļoti izaicinošas. Bija nepieciešama drosme, sevis motivēšana, un liela pacietība, lai pārvarētu savas bailes, sasniegtu vēlamos un izvirzītos mērķus. Šobrīd pašsaprotamas lietas, gada sākumā šķita neiespējamas.

  Paldies par sasniegto, Katrīn! Esmu gatava ar prieku turpināt mūsu veiksmīgo sadarbību arī turpmāk!”

 • Natālija Golubeva

  Natālija Golubeva

  Nodaļas vadītāja, “Tieto Latvia”

  “Koučings palīdzēja man saprast, kādu vēlos redzēt savu profesionālu attīstību un izaugsmi tuvākajā nākotnē, palielināja pārliecību par savam spējam un pieredzi, palīdzēja paplašināt lietišķo kontaktu loku un panākt vienošanās par abpusēji izdevīgu sadarbību ar vairākiem biznesa partneriem.”

 • Agris Kvēders

  Agris Kvēders

  IT profesionālis, inovāciju un izstrādes projektu vadītājs,
  Accenture filiāle Latvijā

  “Koučings ir atslēga pašam uz sevi. Vispareizākie risinājumi ir paša atrastie, un koučings palīdz tos ieraudzīt.
  Vairākās haotiskās, nekontrolējamās darba situācijās koučings man palīdzēja atrast pavedienus, kas veda pie atrisinājuma. Dažos gadījumos risinājumi bija pat radošāki, daudzpusīgāki, bagātīgāki, nekā likās sākumā. Paldies koučingam un paldies pašam sev!”

 • Līga Krūmiņa

  Līga Krūmiņa

  Tehniskā departamenta direktore, “Tele2”

  “Katrīna ir ļoti profesionāls koučs, kurš redz, kā var risināt situāciju ar koučinga palīdzību un vada tevi uz mērķi.”

 • Aiga Veckalne

  Aiga Veckalne

  Valodas eksperte, uzņēmēja

  “Katrīna ir viens no visiedvesmojošākajiem, harismātiskākajiem, kompetentākajiem, empātiskākajiem un inteliģentākajiem cilvēkiem, kādu esmu satikusi, un es ļoti novērtēju mūsu draudzību. Apbrīnoju viņas nekad neizsīkstošo vēlmi mācīties un spēju būt labākajai it visā, ko viņa dara. Katrīnas koučinga sesijas ir produktīvas un iedvesmojošas, savukārt viņas lekcijas – interesantas un noderīgas.”

 • Ieva Dadona

  Ieva Dadona

  Finanšu direktore,
  “Circle K Business Centre”

  “Katrīna vadīja koučinga sesijas, lai uzlabotu manu personisko efektivitāti. Strādāt ar Katrīnu bija ļoti patīkami: uzticības pilna atmosfēra, vienmēr strukturētas tikšanās ar vērtīgiem uzdevumiem to rezultātā, labs līdzsvars starp atbalstu un izaicinājumiem, neuzbāzīgs stils. Ļoti profesionāli un ar augstu vērtību!”