• Evita Kalmane-Pivkina

  Evita Kalmane-Pivkina

  Partneru vadītāja, “Tieto Latvia”

  “Pirmkārt, paldies tev, ka esi! Tu spēji iedvesmot un motivēt, un atbalstīt, kad tas visvairāk bija nepieciešams.

  Paldies par manām pārvērtībām pagājušajā gadā, kas man pašai bija ļoti izaicinošas. Bija nepieciešama drosme, sevis motivēšana, un liela pacietība, lai pārvarētu savas bailes, sasniegtu vēlamos un izvirzītos mērķus. Šobrīd pašsaprotamas lietas, gada sākumā šķita neiespējamas.

  Paldies par sasniegto, Katrīn! Esmu gatava ar prieku turpināt mūsu veiksmīgo sadarbību arī turpmāk!”

 • Natālija Golubeva

  Natālija Golubeva

  Nodaļas vadītāja, “Tieto Latvia”

  “Koučings palīdzēja man saprast, kādu vēlos redzēt savu profesionālu attīstību un izaugsmi tuvākajā nākotnē, palielināja pārliecību par savam spējam un pieredzi, palīdzēja paplašināt lietišķo kontaktu loku un panākt vienošanās par abpusēji izdevīgu sadarbību ar vairākiem biznesa partneriem.”

 • Agris Kvēders

  Agris Kvēders

  IT profesionālis, inovāciju un izstrādes projektu vadītājs,
  Accenture filiāle Latvijā

  “Koučings ir atslēga pašam uz sevi. Vispareizākie risinājumi ir paša atrastie, un koučings palīdz tos ieraudzīt.
  Vairākās haotiskās, nekontrolējamās darba situācijās koučings man palīdzēja atrast pavedienus, kas veda pie atrisinājuma. Dažos gadījumos risinājumi bija pat radošāki, daudzpusīgāki, bagātīgāki, nekā likās sākumā. Paldies koučingam un paldies pašam sev!”

 • Līga Krūmiņa

  Līga Krūmiņa

  Tehniskā departamenta direktore, “Tele2”

  “Katrīna ir ļoti profesionāls koučs, kurš redz, kā var risināt situāciju ar koučinga palīdzību un vada tevi uz mērķi.”

 • Aiga Veckalne

  Aiga Veckalne

  Valodas eksperte, uzņēmēja

  “Katrīna ir viens no visiedvesmojošākajiem, harismātiskākajiem, kompetentākajiem, empātiskākajiem un inteliģentākajiem cilvēkiem, kādu esmu satikusi, un es ļoti novērtēju mūsu draudzību. Apbrīnoju viņas nekad neizsīkstošo vēlmi mācīties un spēju būt labākajai it visā, ko viņa dara. Katrīnas koučinga sesijas ir produktīvas un iedvesmojošas, savukārt viņas lekcijas – interesantas un noderīgas.”

 • Ieva Dadona

  Ieva Dadona

  Finanšu direktore,
  “Circle K Business Centre”

  “Katrīna vadīja koučinga sesijas, lai uzlabotu manu personisko efektivitāti. Strādāt ar Katrīnu bija ļoti patīkami: uzticības pilna atmosfēra, vienmēr strukturētas tikšanās ar vērtīgiem uzdevumiem to rezultātā, labs līdzsvars starp atbalstu un izaicinājumiem, neuzbāzīgs stils. Ļoti profesionāli un ar augstu vērtību!”